Galeria

Nasze najbardziej efektowne i czadowe akcje. Oczywiście zdjęcia nie oddają piękna naszych pokazów fajerwerków, ale mamy nadzieję, ze przekażą Wam choć ich namiastkę. Więcej zdjęć oraz filmów znajdziecie na naszej oficjalnej stronie internetowej oraz kanale YouTube.

Pirotechnika scenicznaPirotechnika sceniczna na Blackover Festiwal: dymy, ogień na scenie plus efekty pirotechniczne towarzyszące podczas występów (wybuchy, młynki iskier na scenie, sztuczne ognie trzymane przez muzyków oraz wykorzystywane przez połykaczy ognia). Najsłynniejszy numer, który trafił już do ananłów pirotechnicznej klasyki to płonący mikrofon. Zdjęcie obok.

 

Pokazy pirotechnicznePokaz na zakończenie Techno OpenNight Festiwal w Ogrodzieńcu. Jeden z naszych największych pokazów pirotechnicznych w bardzo oryginalnym miejscu: Festiwal odbywał się w ruinach śreniowiecznego zamku. Podczas Festiwalu nawiżaliśmy współpracę ze słynną niemiecką  grupą pirotechniczną: FireStadt. Publika była zachwycona. Okoliczni mieszkańcy również!

 

PirotechnikaPirotechnika wykorzystana na planie „Horus-tajemnica przeznaczenia”. Efektowne wybuchy petard i pokazy świetlne. Podczas prac poznaliśmy największe tuzy polskiego aktorstwa. Wrażenia niezapomniane! Na zdjęciu efekty podczas kluczowej sceny pościgu. Było naprawdę gorąco...